WHAT IS M81?

M81

Мессьє 81 (також відомий як NGC 3031 або Галактика Боде) – це грандіозна спіральна галактика близько 12 мільйонів світлових років від нас, діаметром 90 000 світлових років, близько половини розміру Чумацького Шляху, в сузір'ї Ursa Major.Мессьє 81 широко вивчався професійними астрономами. Великі розміри галактики і відносно висока яскравість також роблять її популярною мішенню для астрономів-аматорів.

2016 рік, невелика кімната в гуртожитку. Студії М81 ще немає, є лише двоє студентів Львівської національної академії мистецтв. У наш денний час ми створюємо ілюстрації до настільної гри "Містеріум", а вночі готуємось до сесії. Кімната 809 – це наш офіс та дім.
Ми грали в настільні ігри та балансували між нашою роботою та освітою, поки не відвідали Spieltage 2017. Ця конференція змінила все. Це був той момент, коли ми нарешті зрозуміли масштаб ринку настільних ігор і вирішили стати його частиною. Ми поринули в це з головою.
так привіт 2020! M81 – це яскрава студія з 10 художниками і 4-річний досвід роботи. Ми можемо намалювати обкладинку, персонажа, токени, мапу, іконки і навіть зробити рекламні матеріали для вашої гри.

Ми працюємо ефективно і швидко. За 4 роки ми зробили практично все: від простих до складних

ілюстрацій. У нас також є такі партнери, такі як BlueCarrot, що допомагають нам створювати для вас анімовані інструкції та промо-кліпи.
На питання, якими іграми ми найбільше пишаємося, є 3, які ми абсолютно любимо: Obscurio, Detective Club і Shadows: Amsterdam.
Ми любимо і поважаємо наших клієнтів не тільки тому, що всі вони досвідчені професіонали, але і приємні люди.
Ну і під кінець, M81 допомагає створювати настільні ігри, тому що ми любимо грати і проводити час з друзями. Якби ми не створили студію ілюстрації, ми б все одно грали в ігри та малювали.
Однак, оскільки вже були тут — давайте створимо чудову гру разом?
en_GBEnglish (UK)